ФОТО: Се омажи новинарката на Канал 5


Новинарката на Канал5 Елена Ивановска денеска влезе во брачните води. Свечената церемонија се оддржува во Струга, од каде што е нејзиниот сопруг Атанас Мукоски. Венчавката била извршена во Вевчани по желба на младоженците.

Им го честитатаме бракот и им посакуваме вечна љубов.

10653840_10204612135246134_8786097121797450821_n

10629730_353022531518140_5307974538192334559_n

5555 444 10639610_10204612174007103_4483248778703686861_n 1948223_10204612178727221_9192115881555397979_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1