ФОТО: Се појави змија на автобуска во Скопје?!


Седиш на автобуската во Скопје, си го чекаш автобусот и сваќаш дека до ногата имаш змија, ужас!

Ова е текстот напишан под фотографијата, која се прошири на социјалните мрежи. Еве ја фотографијата од змијата

Не знаеме дали ова е вистинска змија, и дали навистина е сликано на скопската автобуска. Ја испрати читател на Сител кој сакал да остане анонимен

zmija-na-avtobuska-2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1