ФОТО: Сексуалните перверзии на Гадафи, силувал девојчиња и момчиња


Поминаа повеќе од две години откако беше фатен и убиен Моамер Гадафи. Во јвноста излегоа ингормации за ѕверските силувања и киднапирања на деца – и момчиња и девојчиња, кои биле негови сексуални жртви.

gadafijev-rezim-se-ljulja-muamer-el-gadafi-protesti-u-libiji-1338819328-71308Гадафи ги киднапирал своите жртви од основните училишта. Тој одел таму за да предава, а сето време ги набљудувал убавите девојчиња на возраст од околу 14 години. Низ ходниците татковски ги галел по главите, а тој краток потег ги носел во пеколот.

Тоа било сигнал по што жените во униформа, личните сексуални робинки на Гадафи, оделе до децата и ги киднапирале. Доколку родителите се обиделе да ги спасат би биле изрешетани. Многу од нив биле преплашени и не можеле да помогнат, а нивните деца вовлечени во леглото на силувачот.

Затворот за тие девојчиња започнувал во гинеколошката соба, која се наоѓала веднаш до спалната соба со брачен кревет, која наликува на хотелска соба од седумдесеттите. Прво се тестирани за сексуално преносливи болести, а таму повторно влегувале доколку забременат од силувањето.

Девојчињата насилно ги депилирале, само им ги оставани срамните влакна. Потоа голи биле носени на Гадафи кој безмилосно ги злоупотребувал.

gadafi„Ми дадоа танга, никогаш не сум видела нешто слично на тоа и бел сатенски фустан со шлицови од страна и длабоко деколте. Фатиха ме нашминка и намириса и додаде малку сјај на усните. Мојата мајка тоа никогаш не би го допуштила. Ме зеде за рака и ме водеше низ ходникот,  застана на вратата, ја отвори и ме турна внатре. Гадафи лежеше гол на креветот. Бев преплашена. Ги фатив моите очи и вриснав, си помислив. Ова е некоја сериозна грешка! Не би требало да бидам тука“, опишала една од девојчињата во својата исповед за силувањата.

Гадафи злоупотребувал и момчиња. Тие ги нарекувале „услужливи момчиња“, а исто така понекогаш служеле како телохранители.

gadafi1За нападите на диктаторот постоел образец. Откако ќе завршел насилниот сексуален однос ги отфрлал неговите жртви и барал нови. Сепак, не ги пуштал на слобода. Сакал да ги чува како сувенири. Некои девојки само биле отфрлени во парк или на дивиот свет оставени да умрат. Неговата морбидност не завршува тука. Најдени се докази дека ги чувал телата на политичките противници во замрзнувач за да ги набљудува, а некои таму биле и по 25 години.

Сексуалната перверзија на Моамер Гадафи била запечатена по неговата смрт во Либија, со цел да се спречи срамот да излезе на виделина, но Би-Би-Си по разговорите со официјалните претставници од таму успеа да направи документарен филм за ова застрашувачко место.

Kurir.mk

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1