ФОТО: Северина вака и ја затна устата на сестрата која не и дојде на свадба


Тазе госпоѓата Којиќ со овој гест јасно покажа што мисли за изјавите на нејзината сестра  која поради тоа што пејачката се омажила за Србин не дошла на нејзина венчавка.cmok_thumb_medium500_596

Сестрата на Северина Зденка Жуниќ се огласи и кажа дека не го одобрува бракот на пејачката и Игор кој го нарече „естраден циркус“. Но по се изгледа дека ваквата изјава не ја загрижи многу хрватската ѕвезда, бидејќи веќе од одамна таа и најде замена  во сестрата на Игор Наташа Којиќ.

Имено, Северина која вчера ја објавила Наташа на својот профил на Инстаграм напишала коментар „недостасуваше“, а Наташа и одговорила „се слушаме кога ќе си дојдеш на себе“.

Ако  заклучува според овие коментари Северина и тоа како има одлични односи со сестрата на својот сопруг, всушност далеку подобри од што ги има со родената сестра.Screenshot_132_thumb_medium500_327

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1