ФОТО: „Шевролет“ се забил во дрво во Дебар Маало


Автомобил „Шевролет“ со странски регистарски таблички, утрово со неконтолирана брзина се забило во дрво на улица Орце Николов, пред зградата на ПУИК во Дебар Маало.
Дел од жителите на населбата на социјалните мрежи коментираат дека биле разбудени од силината на ударот

Foto – SITEL.MK

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1