ФОТО: Скопска паркинг пресметка- паркирај се пак тука!


Гребаници на автомобилот завршил овој скопјанец откако најверојатно го паркирал некаде каде што некој друг сметал дека не требало.

park_thumb_medium500_375 parkiraj_thumb_medium500_278

Foto – Kurir

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1