Фото: Сообраќајка кај Влада


„Ситроен ксара“ и „Пежо 206“ се судрија на крстосницата меѓу мостот „Гоце Делчев“ и македонската Влада.

Во сообраќајната несреќа нема повредени лица, а причинета е само материјална штета.

soobrakjajka-most500-500x396

soobrakjajka-mos1-500

Фото – Република

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1