ФОТО: Сообраќајка во Бутел – со автомобил му влегол во домот


Нема информации како дошло до сообраќајната несреќа која се случила рано утринава во населбата Бутел.

Според фотографиите на прес 24 автомобилот ја пробил оградата, се поткачил на неа и буквално влегол во дворот на куќата. Како што пишува Прес 24 се знае е дека станува збор за млад возач, но нема информации дали бил под дејство на алкохол.

Фото Прес 24

kolica1log

kolica2log

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1