ФОТО: Страшен верижен судир на Партизанска


Неколкумина се повредени во страшен верижен судир кој синоќа се случил на улица Партизанска во Скопје.

Станува збор за судир меѓу пасат, ауди и опел астра.soobrakajkata500

Меѓу повредените, со тешки телесни повреди завршил возачот на едно од возилата и веднаш  бил префрлен во болница.

Детали за здраствената сотојба на патниците се најавуваат за подоцна.
ФОТО: Centarnews.net
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1