ФОТО: Тешка сообраќајка во Кисела Вода


Вечерва околу 20 часот се случи тешка сообраќајна несреќа на булеварот Борис Трајковски во скопска Кисела Вода.

Во судирот учествуваале автомобил, џип и такси возило, а еден од патниците со Итна помош е пренесен во болница.

Полицијата врши увид на местото на несреќата.

soobrakajkaka

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1