ФОТО: Тетовци се сексале во училишен двор среде ден додека минувачите ги гледале


Тетовци се сексале во училишен двор среде ден додека минувачите ги гледале, пишува Убавина и здравје.

„Момчето беше зад девојката, а панталоните му беа спуштени околу глуждовите. Кога девојката виде дека многу луѓе ги гледаат, стана, а тој се обидуваше да ги облече пантолоните“, изјави еден од сведоците за порталот Убавинаиздравје.мк.

фото - Убавинаиздравје.мк

фото – Убавинаиздравје.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1