ФОТО: Тргнал наназад среде раскрсница во Скопје


Корсата настрада откако миксер за бетон се решил среде раскрсница да стави во рикверц.

10801473101523853020760086996569438624528543n

 

Foto – Press24

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1