ФОТО: Цеца го развеа македонското знаме среде Скопје


Еден од фановите вечерва ја изненади Цеца во салата Борис Трајковски кога и го предаде македонското знаме. Цеца немаше проблем да го развее порачувајки дека ова и е прв пат во животот некој да и предаде знаме на земја која не е нејзината татковина

foto - Kurir

foto – Kurir

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1