ФОТО: Се појави дух на фотографија снимена во Скопје?!


Оваа фотографија денеска беше објавена на „ѕидот на сообраќајниот срам“ на Фејсбук. На истата се гледа дух на девојка. Дали се работи за монтажа или за релна фотка, проценете сами.

kuce-i-duh-01a-589x640_thumb_medium500_543

kuce-i-duh2

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1