ФОТО: Твитер „гори” од шеги за комарците во Скопје


Скопјани веќе подолг период се жалат од состојбата со комарците, а сега Твитер гори од реакции и коментари, како и шеги по веста на Град Скопје дека прскаат против комарци но не се слушаат.

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1