ФОТО: Удриле во камен – Автомобил извртен на патот Скопје-Велес


Автомобил „Пежо“ со скопски регистерски таблички претпладнево се извртел на автопатот Скопје-Велес.

„Пежото“ во кое се наоѓале две жени, удрил во камен по што се извртел на автопатот.

Од полицијата информираат дека несреќата е пријавена кај нив, а засега жените не побарале лекарска помош.

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1