ФОТО: Уникатно запросување во Идризово


Денеска во  спортското игралиште во Центарот за обука Идризово Министерството за внатрешни работи  се одржи свечена промоција на новите полициски службеници, но овој ден беше уште поубав и посреќен за Александра.

Младиот иден полицаец  по заклетвата уникатно ја побара својата догогодишна девојка.

alkes

ФОТО: EXCLUSIVE

ФОТО: EXCLUSIVE

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1