Ужасни детали: Деветгодишно дете си ги пронајде родителите во локви крв


Голема трагедија ги потресе жителите на Зрењанин. Полицијата ги пронајде беживотните тела на машот Б.Б и жената С.Н во нивната семејна куќа.policija uvid krim

Б.Б (40) најпрвин со безбол палка и го одземал животот на својата невенчана сопруга С.Н (25), а потоа извршил самоубиство.

Како што информира полицијата, беживотните тела ги открил нивниот деветгодишен син.

– По враќањето од училиште, детето ја затекнал капијата заклучена. Ја прескокнал оградата, не насетувајќи што ќе затекне дома. Мајчиното беживотно крваво тело го пронашол на креветот во спалната соба. За некоја минута здогледал уште една морничава глетка во шупата.Таму го здогледал таткото како виси, рекле соседите

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1