ФОТО: Уплатиле одмор на Халкидики, доживеале шок


Британско семејсвтво уплатило одмор на Халкидики, но хотелот со пет ѕвездички, на кој се надевале, наишле на хотел во изградба.ha.jpg500

Иако се рекламира како рај на земјата, грчкиот хотел „ Blue Lagoon Princess” засега е само градилиште, опкружен со земја, мајстори  и недовршени објекти. Собите, пак, се со уште со неотпакуван мебел, полни со шајки и други градежни материјали.

 

6ha.jpg500 2ha.jpg500 3ha.jpg5000 4ha.jpg500

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1