ФОТО: Уште една тешка сообраќајка во Скопје


Тешка сообраќајка вчера се случила во скопско Ченто.

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

ФОТО: Ѕид на сообраќајниот срам

Очевидци кои споделуваат фотографии на социјалните мрежи велат дека возачот со огромна брзина излетал од патот.

Нема информации за состојбата на оние кои биле во авотмобилот како и евентуални пешаци.

 

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1