ФОТО: Вака се паркира полиција во Скопје додека пие кафе во Рамстор


Фотографијата објавена на Фејсбук групата „Ѕидот на сообраќајниот срам“ покажува како е паркирано полициксото возило. Коментарот под фoтката е дека полицајците не биле во акција, туку пиеле кафе во Рамстор и тоа час и половина.

11149383_10205313792717767_7843123696995610154_n-640x480

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1