ФОТО+ВИДЕО: Се сруши авион на паркинг, експлозијата ги дигна во воздух сите возила


Во американскиот град Елко во Невада, се сруши авион на паркинг, а корисниците на социјалните мрежи споделуваат страшни видеа и фотографии од местото на несреќата.avion-3

Полицијата, пожарната и амбулантни возила се на местото на несреќата но за сега не се знае бројот на жртви.

Сите автомобили на паркингот биле дигнати во воздух со експлозијата.
<

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1