ФОТО: Викторија Лоба го покажа момчето


Викторија Лоба Меѓународниот ден на трудот – 1 мај го прослави во Охрид, а продолжениот викенд го искористи за да ужива во убавините на македонскиот бисер.momceloba-493x640

Изгледа дека најголем впечаток и остави Музејот на вода од кој прикачи повеќе фотографии на социјалната мрежа Инстаграм. Младата пејачка уживаше во друштво на едно момче, за кое кружат гласини дека е нејзината посилна половина.1momceloba

Видно расположената Лоба обожава да го минува времето со него, па од возење на мотор до пролетни прошетки го користи секој слободен миг за да биде со него.

Вистина.мк

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1