Фото: Во Охрид, Нес кафе за само 150 денари! Погледнете…


Читател на Среќа.мк ја сликал својата фискална сметка на плажата Горица 3 во Охрид. Нес кафе за само 150 денари! Ако ништо друго, вреди да се проба ова Нес кафе. Што мислите Вие???

ohrid

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1