ФОТО: Водителот Ненад ја објави првата фотка од близнаците


Со Иво на десното и Љупка на левото рамо, Ненад се пофали со новите членови на семејството Ѓеоргиевски.Познатиот водител и неговата сопруга Горана пред 1 месец за првпат станаа горди родители и тоа на две близначиња 9557_845076012257754_4702866878426089119_n-520x520

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1