ФОТО: Вонземјаните дојдоа во аптека во Охрид


Реакциите на социјалните мрежи за “слетувањето на вонземјаните“ во Охрид беа навистина урнебесни. Оваа фотографија според твитерџиите само докажува дека “вонземјани“ навистина го посетуваат македонскиот туристички центар.

e3bcae0ff7b3b9820d7a1daf4163d2eel

Foto – Kurir

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1