Фото: Возило на Брза помош има регистрација СМРТ


Амбулантно возило во Србија има регистрација поради која никој не сака да се вози во него 🙂

Фото – Телеграф.рс

ambulantna-kola

ambulantna-kola1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1