ФОТО: Забрзано се работи на бродот-сплав на Вардар


Повеќе ФОТО на – Економски.мк

20131104_143025-600x337

20131104_143112-600x337

20131104_143006-600x337

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1