ФОТО: Загрижена мајка оставила кондом за синот – но нешто згрешила!


Британка, загрижена за својот син, му оставила порака во која му вели да го искористи кондомот ако работите меѓу него и девојката „станат сериозни“.

Она што е неверојатно е што пораката ја прицврстила со остри патенти, кои го пробиваат кондомот!

– Изгледа дека таа што побргу сака внуци и се надева дека синот нема да забележи што не е во ред со кондомот – коментира еден од корисниците на „Reddit“.

kondom

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1