ФОТО: Жена е еден од терористите кои држат заложници во Париз


Најновите информации се дека во новиот терористички напад е вмешана и жена.

Се претпоставува дека жената по име Хајат Боумедине е  вмешана и е дел од најновата заложничка драма која во моментов се одвива во источниот дел од Франција.

zena terorist3

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1