Гаф на Заев: Сите се осеќаме фригидно! (ВИДЕО)


frigidnoНовиот лидер на социјалдемократите при гостувањето во емисијата „Патот кон…“ на Алсат-М телевизија рече дека „се осеќале фригидно“.

Заев најверојатно мислеше да каже фрустрирано, бидејќи фригидноста е потполна отсутност на сексуална возбуда кај жените.
Видео – Курир

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1