Ги бива за бизнис и тоа е – Турците продаваат дури и ВОЗДУХ (Фото)


Ги бива за бизнис и тоа е – Турците продаваат дури и ВОЗДУХ

Во хотелор Мармара Сисли во срцето на Истамбул во секоја соба го има ова шишенце полно како што се вели со прекрасниот воздух на Истанбул

,,Понесете го Истамбул со себе, подарете им на саканите вистински воздух од Истанбул,, –  за само 11,5 евра

Фотографијата ни ја испрати наш читател

1378051_10151919523541636_470183457_n

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1