Ги фатија снајперистите кои пукаа во демонстрантите – еве што им се случуваше (Видео/Фото)


Ги фатија снајперистите кои пукаа во демонстрантите – еве што им се случуваше

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1