Ги загрижи фановите – што и се случилона Тамара?


Пејачка најверојатно  имала проблеми со синусите, па се пожалила на фановите, секако како и секогаш во нејзин стил.298203-tamara-todevska-gi-zagrizhi-fanovite-shto-i-se-sluchilo
Тамара Тодевска ги загрижи своите блиски и своите фанови со фотографија која неодамна ја објави на социјалната мрежа Фејсбук. Македонската пејачка имала проблеми со синусите, па се пожалила на фановите, секако како и секогаш во нејзин стил.
Сепак, сега е се во ред со нејзиното здравје, а таа веќе се подготвува за престојните настапи кои следуваат по повод промотивната турнеја на албумот “Еден ден”.
Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1