Гледајте во живо – Евровизија 2015 – ќе влезе ли Даниел во Финале?


Во видеото подолу во живо може да ја следите првата евровизиска плуфинална вечер во тек е гласањето по што ќе следи објавување на песните кој влегуваат во финалето.daniel-viena

Нашиот Даниел Кајмакоски имаше одличен настап – стискаме палци да влезе во финалната вечер

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1