Gmail ги унапреди email пораките


Google го разубави и унапреди праќањето емеил пораки , а што е поважно многу ја олеснил процедурата за праќање пораки.

Има почист и посвеж изглед, нема премногу детали и опции. Пишувањето мејл е многу побрзо како и додавањето нови контакти. Новина е што овозможува и пишување на два мејла истовремено. Можете да одговарате веднаш од Inbox фолдерот

Овој нов gmail наскоро ќе им биде достапен на сите.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1