Го демолирала фризерскиот салон со секира – била незадоволна од фризурата (Видео)


Секој од нас сигурно излегол разочаран од фризерско судио, бидејќи фризерите не си ја завршиле добро работата.

sek

Оваа девојка била толку лута што одлучила да го уништи салонот.

Погледнете што направи:

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1