Го пратила сопругот на пазар, а списокот кој му го составила го насмеа цел Балкан!


Имено, една жена го пратила својот сопруг на пазар, па му составила список во кој детално му објаснила што да купи, и како изгледа зеленчукот.

Погледнете го овој урнебесен список како изгледа…spisak-pijaca

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1