Го претепала љубовникот бидејќи завршил пред таа да доживее оргазам (Фото)


24 годишната Ракел Гонзалез го нападнала и му нанела повреди на својот 30 годишен дечко Ерик Дејвис бидејќи при љубовниот чин човекот си завршил работа пред неа и таа не доживеала оргазам.

Лута и нервозна му се нафрлила го гребела по лицето и удирала.
Во извештајот на полицијата на Флорида стои дека парот имал сексуални односи во понеделникот попладне.

Ракел и претходно била агресивна и не и било прв пат да го нападне. Но овој пат му прекипело па ја пријавил во полиција. кога ја апселе Ракел им се нафрлила и на полицајците. Во извештајот напишале дека била „агресивна и некооперативна“

Си доби пријава и ќе мора да одговара за нападот.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1