Го продала своето 4-месечно бебе за секс и детска порнографија – и требале пари


25-годишна девојка го продала нејзиното 4-месечно бебе за секс и детска порнографија, бидејќи и’ требале пари.

article-2547375-1B06E23500000578-829_308x425Имено, Наташа Хилард од Индијана (САД) се запознала со Кристофер М. Бур преку страница за запознавање. Тој и’ понудил да се сретнат во нејзиниот дом каде и се одвивале состаноците со нејзината 4-месечна ќерка и сето тоа во нејзино присуство.

За една средба со девојчето на која Наташа не би била присутна, Бур понудил поголема сума на пари, која таа ја прифатила.

Сето тоа се случувало помеѓу септември 2011 и февруари 2013-та година, а Наташа била уапсена по пронаоѓањето на фото-докази од страна на полицијата, каде Бур сексуално го злоупотребува 4-месечното девојче.

И Бур и Наташа се соочуваат со сериозни кривични пријави, а судењето е во тек.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1