Го расплака светот: Почина со штотуку родената ќерка во рацете (Видео)


Covek-umro-sa-tek-rodjenom-cerkom-u-narucjuЧовек кој беше заболен од рак го напушти овој свет прерано и зад себе остави 3 дечиња од кои едното – девојче штотуку родено.

Сепак, пред неговата смрт, неговата единствена желба беше да ја држи во раце неговата новородена ќерка – неговата желба се исполни.

неговата сопруга го стави бебето во неговите раце додека го напушташе овој свет, .

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1