Го сликала своето убиство – Дечкото и истрела куршум в глава додека таа се фотографираше (ФОТО)


Мајката на две деца, 21–годишната Стефани Хернандез, позирала пред камерата на својот телефон, а нејзиното момче Рафаел во еден момент извадило пиштол и пукало во неа.

Направила фотографија и потоа умрела. Полицијата ја пронашла фотографијата неколку часа по нејзината смрт. Нејзиното момче набрзо било уапсено.Screenshot_221 Screenshot_333

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1