Гол по пешкир одел по клуч на рецепција – Пејачот Јоце се заклучил во хотел (Фото)


Јоце кој по свирка бил сместен во хотел во Битола имал незгода која пак ги израдувала обожавателите кој го чекале во хотелот. Пејачот како што пишува Вистина.мк излегол да ги земе пешкирите пред врата, но заборавил дека вратата автоматски се заклучува и кога сакал да се врати во собата станал свесен дека нема да може да влезе. Јоце немал друга опција, па морал така гол само по пешкир да се симне до рецепцијата и да си побара втор клуч.

На задоволство на рецепционерката и обожавателките во хотелот Јоце го прошета своето змиско тело и ги почести со глетка на која ниту една од нив не се надеваше.

Повеќе фото на – Вистина.мк

1546660_574825169275189_2007556905_o-650x358

1529097_574826605941712_474195957_o-650x402

1579967_574830772607962_1349230413_n-650x360

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1