Подготвени за тепачка – се испотепаа по сообраќајка – во кола носат лопата, кујнски нож (Видео)


Видеото стана популарно поради тоа што во игра беа брзо возење, кујнски нож, лопата и двајца налутени Руси подготвени за физичка пресметка.

2014010418181818возачот на сиво-белото возило во повеќе наврати се обидува да го натера возачот на комбето да запре и кога успева, почнува пресметка на каква никој не се надева во некаква пустелија на сред автопат.

Оваа филмска сцена од реалниот живот на својата камера ја забележал еден возач од своето возило кој ја следел драмата на двајцата бесни Руси.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1