Погледнете како изгледа сестра му на Џорџ Клуни (Фото)


Тој е еден од најпознатите и најпопуларните ергени во светот, па затоа сите се изненадени од изгледот на неговата сестра.

Популарнит актер Џорџ Клуни важи за еден од најголемите фраери на планетава, и ретко која дама не би се согласила дека тој е совршен маж. Од друга страна Аделиа Зидлер е домаќинка која се грижи за нејзиното семејство и домот, а според фотографијата можете да забележите дека таа воопшто не изгледа гламурозно како што многумина би очекувале.

gorge1

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1