Голема полициска акција кај Јажинце


Утрово се спроведува полициска акција кај тетовското село Јажинце. Полицијата, засилена со специјалци и со хеликоптери, е излезена на терен, но сѐ уште не се знае за што точно станува збор, јавува ТВ Тера

Ниту од МВР нема официјална информација

apsenje lisici policija

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1