Пензионер уловен како допира девојчиња во градски автобус


Фотографијата направена во градски автобус во Белград крена голема паника на социјалните мрежи.

Имено, на фотографијата е уловен манијак кој допира девојчиња додека се возат со автобусот. Фотографијата се најде на Фејсбук групата “Uživo iz beogradskih tramvaja i buseva”, и секако предизвика бурни реакции.pedofilbus

– Може дедо да и биде. Срамота, каква стока…Срам да му е се работи за мало девојче, тоа може да е било чија ќерка или сестра…се само дел од коментарите под сликата.

Инаку, најверојатно педофилот има околу 70 години.

Share Button

Tags:

MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1