Голема тепачка во центарот на Скопје – врие од полиција


Голем број на полицајци во моментов се во центарот на Скопје на булеварот ВМРО во близина на Кастом Паб, пренесува Пресс 24.

policija centar nokj

Очевидци за порталот велат дека присутни се екипи на Алфите како и поголем број полициски службеници.

Според првичните и неофицијални информации за кои се уште нема потврда од полицијата, станува збор за поголема тепачка во која според очевидци имало и повредени.

Наскоро се очекуваат повеќе информации

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1