Google прв и ја честиташе незвисноста на Македонија! Честит празник Македонци каде и да сте…


Познатиот пребарувач Google го промени своето лого.Screenshot_55

На насловната страница на пребарувачот се појавува македонскто знаме, во чест на Денот на независноста на нашата земја, 8 Септември! За многу години Македонци, каде да сте!

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1