Гоца Тржан оперирана


goca-trzanПејачката Гоца Тржан морало вчера веднаш да биде оперирана и да и се извади атером кој и се појавил под окото.

Како што започнал да расте, тој и’ предизвикувал болка, по што Гоца одлучила да го оперира.

Интервенцијата поминала релативно лесно, а Гоца моментално е на домашно лекување.

Таа се пожалила на болки но како што изјавила, се надева дека ќе и биде подобро.

Share Button
MK News

Автор инфо

No comments yet.

Остави коментар

UA-33057274-1